elektronika samochodowa
Oferta

Chiptuning

chip Oferujemy Państwu możliwość elektronicznego zwiększenia mocy tzw. CHIPTUNING, czyli potocznie optymalizacja parametrów pracy sterowania wtryskiem waszego silnika, powodująca zwiększenie mocy oraz momentu obrotowego, spadek spalania wraz z zachowaniem trwałości waszego silnika. Biorąc pod uwagę preferencje użytkownika jesteśmy wstanie zoptymalizować oprogramowanie sterujące w ECU tak, aby dopasować go do życzeń klienta. Zachowując ulubiony styl jazdy z zachowaniem rezerw bezpieczeństwa, lecz często osiągając przyrost mocy na poziomie 25-30%. Co ważne nie korzystamy z opracowań gotowych czy tzw. "Allegrowych", często amatorskich i nieprofesjonalnych. Wszystkie modyfikacje sterowników dokonywane są w naszym warsztacie. Zapraszamy do współpracy inne warsztaty elektroniki samochodowej, w zakresie doradztwa czy też modyfikacji map wtrysku. Wszystkie przeróbki wykonywane są w krótkim czasie. Przy dłuższej współpracy duże upusty cenowe! Nasz warsztat posiada możliwość programowania i tuningu sterowników BOSCH, SIEMENS, DELPHI oraz (NOWOŚĆ!!) DENSO czy HITACHI. Pracujemy na sprzęcie renomowanej firmy ALIENTECH, której posiadamy między innymi urządzenia: K-TAG, KESS2 co pozwala nam na programowanie i tuning najnowszych sterowników w tym EDC17 czy DENSO.

Programowanie kluczy

kluczyki Zajmujemy się profesjonalną naprawą układów Immobilizera. Potrafimy dopisać czy naprawić każdy układ IMMO twojego samochodu. Na życzenie klienta (po okazaniu dokumentów auta i podpisaniu oświadczenia) lub do celów sportowych istnieje możliwość permanentnego usunięcia zabezpieczenia. Posiadamy sprzęt oraz możliwości do odczytania kodu zabezpieczenia Państwa samochodu w celu dopisania lub wykasowania kluczy. Jesteśmy w stanie doprogramować Państwu nowe klucze na podstawie istniejących danych pojazdu bez potrzeby udania się do serwisu, korzystając z takich rozwiązań jak TMPRO2, MVP, CARPROG, ABRITUS AVDI. Posiadamy sprzęt oraz doświadczenie do napraw stacyjek oraz kompletów Mercedesa włącznie z najnowszymi rozwiązaniami na procesorach NEC.

Naprawa i programowanie liczników

licznik Nasza firma specjalizuje się w programowaniu i naprawie liczników. Polegają one na wymianie wyświetlaczy silniczków, mikroprocesorów czy ich programowaniu. Oferujemy również naprawy liczników przekraczające możliwości wielu innych warsztatów elektroniki samochodowej, na przykład RB4 czy też RB8, jak również naprawy po nieudanych korektach przebiegu. Pracujemy tylko na profesjonalnych urządzeniach typu DIAGPROG3, CARPROG czy DASHCODER. Nie stosujemy tanich chińskich rozwiązań zapewniając wysoką skuteczność wykonywanych napraw.

Naprawa sterowników, sensorów AirBag

airbag Naprawiamy i programujemy większość sterowników silnika występujących na rynku takich firm jak BOSCH, SIEMENS, DELPHI, MOTOROLA, DENSO, DELCO, i innych. Naprawiamy je zarówno sprzętowo jak i programowo, z użyciem elementów tylko renomowanych firm co gwarantuje zachowanie pierwotnej pracy układów. Oferujemy odnowienie sterowników które uznane są przez autoryzowane serwisy za wtórne nie programowalne. Przeprogramujemy sterowniki poduszek powietrznych wszystkich marek, również z możliwością re konfiguracji wielu sterowników. W ciągłej sprzedaży posiadamy ponad 500 sterowników silnika. Na zamówienie jesteśmy w stanie sprzedać lub przeprogramować każdy sterownik nawet najbardziej "egzotyczny". Posiadamy ponad 30 specjalizowanych programatorów i stale je uzupełniamy co pozwala nam na programowanie nawet takich procesorów jak RENESANS czy MAC.

Programowanie filtrów cząstek stałych - DPF, FAP

filtr Oferujemy Państwu profesjonalną usługę programowego usunięcia filtra cząsteczek stałych. Operacja wykonywana jest w całości poprzez przeprogramowanie ECU samochodu poprzez złącze diagnostyczne. Byliśmy jednymi z pierwszych w Polsce wykonujących tą usługę pracując na legalnym oprogramowaniu, co gwarantuje brak przykrych niespodzianek po wykonaniu tej usługi. W tym zakresie posiadamy niezbędny sprzęt i doświadczenie gwarantując bezstresową i profesjonalnie wykonaną usługę, co niestety może się zdarzyć po ingerencji w sterownik przez amatorskie czy hobbistyczne warsztaty. Niestety po ukazaniu się pirackiego oprogramowania w internecie ten proceder jest coraz częściej stosowany, co przekłada się na dodatkowe koszty. Nie zawsze istnieje potrzeba usunięcia filtra cząsteczek stałych. Możemy również wykonać prawidłową diagnozę oraz usunięcie usterki czy też regenerację filtra na poziomie serwisowym.